Harbour Shores 1

  • 45 m²

Lägenheten Harbour Shores 1 Paphos, som har en terrass, ligger cirka 20 minuter till fots från Pafos fästning. Denna centrala lägenhet erbjuder moderna faciliteter som Wi Fi, samt en parkering för bilresenärer.

Lägenheten Harbour Shores 1 erbjuder utsikt över trädgården och har uteplats, balkong och vardagsrum med luftkonditionering. Den här lägenheten erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en duschkabin.

För att diversifiera gästernas fritid finns det en året-runt utomhuspool.

Det finns ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och glas.

Táfoi ton Vasiléon kan nås på några minuter med bil, medan Cartel ligger precis vid lägenheten. Sevärdheterna inkluderar Paphos Arkeologiska park, på gångavstånd från det centrala boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Harbour Shores 1 Paphos
Ibiscus Pool & Garden Apartment Walk To Beach, Harbour & Castle, Kato Paphos
Mobilpris

Ibiscus Pool & Garden Apartment Walk To Beach, Harbour & Castle, Kato Paphos

8.9
Fantastiskt 53 recensioner
14 m från boendet
USD 141 USD 127
per natt
Cyprusmylove
Mobilpris

Cyprusmylove

9.3
Utmärkt 45 recensioner
20 m från boendet
USD 81 USD 73
per natt
Limnaria Gardens B
Mobilpris

Limnaria Gardens B

9.2
Utmärkt 15 recensioner
78 m från boendet
USD 115 USD 104
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Pafos Flygplats
    17 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Gratis parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Strand
    • Grunda delen

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 20:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer835207
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av den centrala lägenheten Harbour Shores 1?
      Populära sevärdheter nära den centrala lägenheten Harbour Shores 1 inkluderar bland annat Táfoi ton Vasiléon, Pafos fästning, Paphos Arkeologiska park.
    • ❓
      Erbjuder lägenheten Harbour Shores 1 parkering?
      Lägenheten Harbour Shores 1 har privat parkering.
    • ❓
      Finns det några matställen i närheten av den centrala lägenheten Harbour Shores 1?
      Restauranger i närheten av den centrala lägenheten Harbour Shores 1 inkluderar restaurangerna Curry House och Phivos, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.
    • ❓
      Har lägenheten en fin utsikt?
      Fönstren på lägenheten öppnar sig mot utsikten över trädgården.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Pafos Flygplats
    17 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Harbour Shores 1 Paphos

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng